Головна - Поради дизайнера
  Поширення рослин коротко. Різноманітність, поширення, значення рослин. Що ж таке рослина

Інтегрований урок № 5   Різноманітність, поширення, значення рослин.

мета : Ознайомити учнів з різноманітністю, поширенням і значенням рослин в природі та в житті людини, з поняттям «вищі і нижчі рослини».

завдання:

- підвищити пізнавальний інтерес учнів до вивчення біології

Виховувати толерантність і дбайливе ставлення до природи

Самовизначення, морально-етичне оцінювання, формування екологічного світогляду, любові до рідної природи.

Здійснювати пошук необхідної інформації для виконання навчальних завдань з використанням навчальної літератури, енциклопедій, довідників

Виконувати навчальні дії в усній, письмовій мові.

Форма уроку - вивчення нового матеріалу.

Вид використовуваних на уроці засобів ІКТ - презентація.

Наочні посібники - кросворд, роздатковий матеріал.

Хід уроку.

зовнішня інтеграція

I.Актуалізація знань

Привітання учнів.Настав доброго ранку. Я сміявся вам, і ви посміхніться один одному. Як добре, що ми сьогодні тут все разом. Ми спокійні і добрі, щасливі і ласкаві. Ми всі здорові. Глибоко вдихніть і видихніть ...

Позитивний настрій.

Учитель: Сьогодні отримала листа з іншої планети.

Давайте я вам його прочитаю.

евристичний прийом:

Учитель: Чого не вистачає жителям планети Грінетта?

Учні: Рослин.

Учитель: Чи можна жити без рослин.

Учні: Ні.

Учитель: Хлопці, а що ви знаєте про рослини?

Учні: що вони виділяють кисень, прикрашають земля, паливо, будують будинки, вживають в їжу, ліки.

учитель:А для чого потрібно вивчати рослини?

Учні: Щоб знати їх будову, поширення, значення.

Учитель: яка тема нашого уроку.

Учні: Тема   «Різноманітність, поширення, значення рослин»

учитель:Визначити мету уроку.

учні:

Кросворд.

1.Полевой квітка народний, для ворожіння придатний,

2.Вкусни - оближеш пальчікі- Помаранчеві м'ячики.
Але тільки в них я не граю, а незмінно їх з'їдають.

3. Хоч колюча, але не ялинка, подлинней її голки, А кора тонка, красна! та красуня

4.Вот сумна картина: затягла ставок весь

5. На Новий рік їй кожен радий, хоч колючий її наряд!

6. Блакитний лужок, блакитний бережок, голубить все далеко - які квіти зацвіли?

7. Кудрі в річку опустила
і про щось засумувала.

8. Кругло, та не кавун,
З хвостом, та не миша.

З'єднайте перші літери кросворду і отримаєте слово:РОСЛИНИ

Сьогодні ми познайомимося з різноманітністю, поширенням і значенням рослинв природі і в житті людини.

III . Вивчення нового матеріалу.

Прийом «Новизни»

Робота за підручником стор. 88.

1. Різноманітність рослин.

Різняться за розмірами, за тривалістю життя, за забарвленням.

2. Поширення рослин на Землі.

1. група - Перелічіть рослини, які ростуть на півдні і півночі нашої країни. Який їхній зовнішній вигляд?

2 група - Перелічіть рослини, які ростуть в пустелі? Чим вони відрізняються від рослин нашої місцевості?

3 група - Перелічіть рослини, що ростуть в Хакасії.

Питання: Від чого залежить нерівномірність поширення рослин на планеті:

Відповіді учнів.

А) від температури повітря

Б) від вологості

В) від кількості опадів

Г) від клімату

Д) від грунту

Робота в групах . Учні в тексті підручника стр88-91 знаходять значення рослин в природі та в житті людини.

1 група значення в природі.

Збагачують повітря в природі,поглинають вуглекислий газ

служать їжею тварин, є середовищем існування для тварин

служать притулком для тварин,

беруть участь в утворенні грунту

сприяють зниженню температури повітря

знижують дію вітру і шуму.

2 група значення в житті людини.

Служать їжею, сировину для різних галузей промисловості, приготування ліків, виготовлення паперу, виготовлення одягу, прикрашають життя і приносять радість.

Як називається наука, яка вивчає рослини?

На які групи діляться всі рослини?

заповнення таблиці

нижчі

вищі

водорості,

мохи, лишайники,

папороті

покритонасінні

III . Закріплення.

тест:

1. Наука, що вивчає рослини:

А) цитологія

Б) мікробіологія

В) зоологія

Г) ботаніка

2. Для чого потрібні рослини тваринам: "

А)  одягу

Б) сировиною для паперу

В) ліками

Г)джерелом їжі

3. Нерівномірність поширення рослин по землі залежить від:

А) відносини людини до рослин

Б) відносини тварин до рослин

В) кількості випадає опадів

Г) розташуванню

4. Рослини, привезені з різних країн, чи можуть рости в нашій місцевості, так як вони:

А) залежать один від одного

Б) впливають один на одного

В) залежать від людини

Г)пристосовуються до даних умов

5. До нижчих рослин, відносяться:

А) ромашка

Б) мохи

В) водорості

Г) ялина

6. Неможлива життя на Землі без рослин, так як:

А) готують ліки

Б) вживають в їжу

В) є джерелом кисню

Г) прикрашають Землю

Взаимопроверка.

рефлексія

Мені було цікаво…

Мені було важко ...

Сьогодні я дізнався ...

Я навчився...

У мене настрій ...

Домашнє завдання: Параграф 17, робота в робочому зошиті.
































   Назад вперед

Увага! Попередній перегляд слайдів використовується виключно в ознайомлювальних цілях і може не давати уявлення про всі можливості презентації. Якщо вас зацікавила дана робота, будь ласка, завантажте повну версію.

цілі:

  • Навчальні: Познайомити з різноманіттям, поширенням і значенням рослин, місцями їх проживання, значенням у природі та житті людини, сформувати поняття про вищі і нижчі рослини і науці ботаніка.
  • Розвиваючі: Продовжити розвивати уміння виділяти головне, працювати з джерелами інформації, робити висновки, розвиток творчих здібностей.
  • виховні: Вміння слухати і виступати перед аудиторією, екологічне виховання.

проблема:  нерозуміння дітьми провідну роль рослин в природі.

Проблемне питання:  чи можливе життя на планеті без рослин.

Особистісна значимість досліджуваного для учня:  рослини красиві кожне по своєму, рослини важливі, тому їх потрібно берегти.

Тип уроку:урок вивчення нового матеріалу.

План уроку:

  1. Організаційне початок. Тема і мета уроку.
  2. Навіщо вивчати рослини.
  3. Різноманіття рослин і їх значення.
  4. Творче завдання (робота по групах).
  5. Наука ботаніка. Нижчі і вищі рослини.
  6. Закріплення вивченого матеріалу - міні-тест.
  7. Домашнє завдання. Рефлексія.

Методи навчання: Проблемний, частково-пошуковий, пояснювально-ілюстративний.

Хід уроку

I. Організаційне початок.

Тема блоку «Царство рослин» (8 уроків).

Що дізнаємося, чому навчимося?

Тема і мета уроку.

Епіграф: «У них захована сонячна енергія, краса і сила природи».

II. Постановка проблеми.

Ми отримали інопланетне лист. Текст листа наступний:

Наша планета в небезпеці! Вона на межі загибелі, і тільки ви, земляни, можете нам допомогти! Тільки ви володієте космічної таємницею! Ми - космічні мандрівники, багато років тому покинули прекрасну планету Грінетту. Повернулися ми на гибнущую планету, де задихаються жителі, яка їх зеленої перетворилася на сіру.

Врятувати нас може тільки розкриття таємниці. Нам стало відомо, що на Землі цією таємницею володіє кожен шестикласник. З вашою допомогою ми хочемо зрозуміти, що сталося з нашою планетою. Підозрюємо, що без БКВ тут не обійшлося.

Чекаємо шифрованого інформації про те, як нам відновить свою планету. Що ви нам порадите.

Питання: чого не вистачає жителям планети Грінетти.

Проблемне питання: чи можна жити без рослин?

III.Навіщо нам вивчати рослини.

Особливо хлопчики вважають, що займатися квіточками повинні жінки. А між тим, раніше вивченням рослин займалися тільки чоловіки, причому справжні чоловіки. Ці рослини допомагали їм в житті, а деякі зіграли важливу роль в історії.

Факти з історії.

  1. Отже, часи прекрасних дам і мушкетерів. Право носити шпагу, як знак відмінності, мали тільки дворяни і садівники.
  2. Троянська війна. За легендою причиною її стало яблуко. На весілля царя Пелея були запрошені всі крім богині розбрату Еріду. Ображена Еріда в розпал підкинула яблуко з написом «Чудової». Три богині Гера, Афродіта і Афіна стали сперечатися. Тоді пастух Парис віддав яблуко Афродіті, в результаті виникла ворожнеча і війна.
  3. Війна червоної та білої троянди в Англії. У 1455 в палацовому парку Тампль обирали короля. Сталася сварка між претендентами на англійський престол. Річард (представник будинку Йорків) зірвав з куща білу троянду і запропонував зробити теж, хто хоче бачити його королем. Прихильники сімейства Ланкастерів зірвали червоні троянди. Через багато років був виведений сорт з білими і червоними пелюстками, який назвали Ланкастер-Йоркський.

Безліч чоловіків загинуло через рослин, які вони йшли видобувати для своїх дам: едельвейс росте високо в горах, він є символом краси і молодості, орхідея - в джунглях.

Рослини зображувалися на лицарських обладунках та гербах, на прапорах держав.

Прапор Канади - кленовий лист, герб Японії - хризантема. Символ Росії - модрина. (Гербарій)

Але рослини є не тільки символами краси, надихають поетів на створення творів. Згадайте вірші про рослини.

З цілим світом сперечатися я готовий,
   Я готовий заприсягтися головою
У тому, що є очі у всіх кольорів,
   І вони дивляться на нас з тобою
   О першій годині роздумів наших і тривог,
   У гірку годину біди і невдачі
   Бачив я: квіти, як люди, плачуть
   І росу кидають на пісок ...
   Р. Гамзатов.

Наведіть приклади з літератури чи історії.

IV. Різноманіття рослин на Землі, най-най.

Рослин на Землі більше 350 тис. Видів, від одноклітинних (під мікроскопом), які найбільше просту будову, до гігантських дерев, що займають величезні площі, що мають складну будову. Рослини зустрічаються всюди, в океанах і морях, озерах і ставках, пустелях і болотах, в горах і навіть в льодах Арктики й Антарктиди.

  • Найбільше рослина - секвойя вічнозелена (в Каліфорнії 110,33 м)
  • Найменше дерево - бонсай, його висота може бути всего12 мм.
  • Найбільша квітка раффлезия на о.Суматра (1 м - 13 кг). Якщо хто-небудь захотів
  • подарувати його своїй мамі, то вона мало б зраділа, так як він має запах гниючого м'яса.
  • Найменший квітка - ряска, мають в діаметрі всього 1 мм.
  • Найстаріше рослина - сосна остистая (Невада) 4900 років.
  • Найтовстіша дерево - баобаб, 15.9 м в діаметрі.

V. Физминутку. Вправа «Квіти»

  1. Зміцнення м'язів і суглобів кистей.
  2. Розвиток здатності концентруватися, керувати уявними образами.
  3. Виховання любові до Батьківщини.

Діти складають долоні разом, зображуючи квітку, потім розсовують центральні частини долоньок, формуючи «бутон». І, нарешті, розкривають пальці віялом: квітка розпускається.

Потримати розкритий квітка, відчути напругу в пальцях рук, потім потрясти кистями і розслабити руки, виконати 3-4 рази. Дихати глибоко, плечі розправити, повільно хитати головою з боку в бік, поки не піде напруга. Підборіддя «викреслює» на грудях злегка вигнуту лінію. Хитання головою покращує розумову діяльність.

Наші ніжні квіти
   Розпускають пелюстки.
   Вітер трохи дихає,
   Пелюстки колише.
   Наші червоні квітки
   Закривають пелюстки,
   Тихо засипають,
   Головками качають.

VI. Мозковий штурм «Яке значення рослини мають для людини і в природі».

(Інформація з підручника стор. 52)

Для людини - значення.

  1. кисень
  2. ліки
  3. Одяг
  4. Будівельний матеріал
  5. папір
  6. естетичне
  7. екологічне

Яке головне значення рослин?

VII.Робота в групах: Оформити лист-плакат для інопланетян. Час 7 хв.

Чому жителі Грюнландіі стали задихатися?

Що їм потрібно взяти на Землі?

Яке рослина ви б їм порадили взяти?

Рішення проблемного питання: чи можна жити без рослин.

Захист листів-плакатів.

VIII. Займається вивченням рослин наука БОТАНІКА.

Ботанитися - зелень, трава.

Ц. Рослини

Знайти в підручнику чим відрізняються нижчі і вищі рослини.

  • п / ц Нижчі слань або талом немає органів
  • п / ц Вищі - є органи і тканини.

IX. Закріплення - Міні-тест.

Учні при відповіді на питання піднімають руку відповідну правильної відповіді. А - леваярука, Б - права рука, С - обидві руки.

  1. Наука вивчає рослини
    1. Біологія
    2. ботаніка
    3. мікологія
  2. Органи і тканини є у
    1. нижчих рослин
    2. вищих рослин
    3. У всіх рослин
  3. Головне значення рослин
    1. Є їжею людині
    2. виділяють кисень
    3. є сировиною
  4. На землі існує рослин
    1. Близько мільйона видів
    2. Більше 350 тис.
    3. близько тисячі
  5. Яке рослина є символом Росії
    1. береза
    2. модрина

X. Рефлексія, Д / З

§11, стор. 53 творче завдання.

Джерела інформації:

  1. Пасічник Н.В. «Біологія. Бактеріі.Гріби. Рослини », Дрофа, Москва, 2005.
  2. Акперова І.А. «Уроки біології в 6 класі», Дрофа, 2005.
  3. П.Л.Сімкіна, Л.В.Тітаровскій «Азбука здоров'я. Фізкультхвилинки », Амріта-Русь, Москва, 2006.
  4. ru.wikipedia.org

готові роботи

ДИПЛОМНІ РОБОТИ

Багато що вже позаду і тепер ти - випускник, якщо, звичайно, вчасно напишеш дипломну роботу. Але життя - така штука, що тільки зараз тобі стає зрозуміло, що, переставши бути студентом, ти втратиш все студентські радості, багато з яких, ти так і не спробував, все відкладаючи і відкладаючи на потім. І тепер, замість того, щоб надолужувати згаяне, ти корп над дипломною роботою? Є чудовий вихід: скачати потрібну тобі дипломну роботу з нашого сайту - і в тебе миттю з'явиться маса вільного часу!
  Дипломні роботи успішно захищені в провідних ВУЗах РК.
Вартість роботи від 20 000 тенге

КУРСОВІ РОБОТИ

Курсовий проект - це перша серйозна практична робота. Саме з написання курсової починається підготовка до розробки дипломних проектів. Якщо студент навчитися правильно викладати зміст теми в курсовому проекті і грамотно його оформляти, то в подальшому у нього не виникне проблем ні з написанням звітів, ні зі складанням дипломних робіт, ні з виконанням інших практичних завдань. Щоб надати допомогу студентам у написанні цього типу студентської роботи і роз'яснити виникають по ходу її складання питання, власне кажучи, і був створений даний інформаційний розділ.
Вартість роботи від 2 500 тенге

Магістерська дисертація

В даний час у вищих навчальних закладах Казахстану і країн СНД дуже поширена ступінь вищої професійної освіти, яка йде після бакалаврату - магістратура. У магістратурі навчаються з метою отримання диплома магістра, яке визнається в більшості країн світу більше, ніж диплом бакалавра, а також визнається зарубіжними роботодавцями. Підсумком навчання в магістратурі є захист магістерської дисертації.
  Ми надамо Вам актуальний аналітичний і текстовий матеріал, у вартість включено 2 наукові статті та автореферат.
Вартість роботи від 35 000 тенге

ЗВІТИ З ПРАКТИКИ

Після проходження будь-якого типу студентської практики (навчальної, виробничої, переддипломної) потрібно скласти звіт. Цей документ буде підтвердженням практичної роботи студента і основою формування оцінки за практику. Зазвичай, щоб скласти звіт по практиці, потрібно зібрати і проаналізувати інформацію про підприємство, розглянути структуру і розпорядок роботи організації, в якій проходиться практика, скласти календарний план і описати свою практичну діяльність.
  Ми допоможе написати звіт про проходження практики з урахуванням специфіки діяльності конкретного підприємства.

Ряскова - найменші, менше 1 см, квіткові рослини. Зовні вони не схожі на квіткові рослини - тіло їх нагадує слань водоростей. Дивлячись на їх крихітні пластинки, часто суцільним шаром покривають поверхню стоячих вод, ніхто не подумає, що ряска - віддалений родич царствених пальм та інших дерев. Цвіте ряска вкрай рідко. Для середньої смуги Росії з 1814 до 1967 рр. відзначено лише 25 випадків її цвітіння. Мікроскопічні суцвіття рясок з 2 - 3 чоловічими і одним жіночими квітками бачили лише деякі ботаніки.




Пальми нам відомі по екземплярах, зростаючим в діжках. У тропіках і субтропіках відомо близько 3 тис. Видів пальм, деякі з них також важливі, як в наших широтах злаки. Така фінікова пальма Північної Африки і Аравії, кокосова пальма тропічних океанських узбереж; пальмира, з соку якої роблять пальмове вино; Південноазійська цукрова пальма; саговая пальма (не плутати з саговником!); олійна пальма та інші. Пальм належать чимало «ботанічних рекордів»; найбільші листя (понад 25 м), найбільші суцвіття (до 9м), найбільші плоди - кістянки (у сейшельської пальми до 18 кг, дозрівають вони 7 - 10 років).














Широко відомі представник порядку липових. Крім липи до порядку відносять шоколадне дерево, з насіння якого роблять шоколад і какао; дерево кола (з його плодів виготовляють напої «кока - кола» і «пепсі - кола»); баобаб; представник сімейства мальв - бавовник, в плодах - коробочках якого містяться олійне насіння з довгими (до 60 см) волосками з чистою клітковини. Більше половини тканин, що виготовляються в усьому світі, - бавовняні.









Люди здавна як би олюднювали деякі дерева: приписували їм різноманітні незвичайні властивості, складали про них пісні, вірші. На Русі особливо шанували липу, ставилися до неї дуже поетично, але використовували і в господарстві. Без липи не мислив життя жоден селянин. Вважають, що слов'яни вшановують липу також, як араби - пальму, а греки - оливкове дерево. У багатьох місцевостях Росії з липової кори готували в старовину в великих кількостях лубки, мочало, лико. Лубки для покриття будинків, оббивки саней, на лукошки, короба. Мочало - для лантухів, циновок, рогож, мотузок. Лико - на плетіння кошиків і на постоли. Деревина липи цінувалася дуже високо. Вона не така міцна, як дубова або модринова, але володіє незамінними якостями. З липи будували лазні. Пар в таких лазнях легкий, запашний, медком пахне. Дерев'яні частини гармоні і сьогодні роблять з липи. Дощечка у неї «співає». Також липа йде на виготовлення посуду, наприклад, хохломская розпис.





Добре відомі рослини порядку Губоцвіті. Це зазвичай трави з чотиригранним стеблом і квітками, що нагадують за формою пащу звіра. Багато губоцвіті рясніють ароматичними ефірними маслами, що застосовуються в парфумерії, харчовій промисловості і медицині (розмарин, м'ята, лаванда, шавлія, майоран, пустирник, меліса).






Меліса лікарська - дуже популярна рослина, яке часто називають лимонною м'ятою. Висушена трава пахне лимоном сильніше, ніж свіжа. Це один з улюблених бджолами медоносів. З 1 га її посівів можна отримати до 150 кг меду, що відрізняється приємним ароматом і тонким смаком. Запах меліси приваблює бджіл і заспокоює їх. Зараз меліса лікарська входить в фармакапеі більшості країн і застосовується як заспокійливий засіб. Мелісса містить до 0,33% ефірного масла, вітаміни В1, В2, С, різноманітні органічні кислоти, ароматичні з'єднання. Основним компонентом ефірної олії меліси є цитраль - речовина, від якого залежить лимонний запах.



  Питання 1. Які рослини ви знаєте?

Дерева, чагарники, квіти, трава, водорості.

Питання 2. Де живуть рослини?

Безліч рослин живе в морях і океанах, озерах, ставках і річках. Ростуть вони в безводних пустелях і на болотах болотах, високо в горах і в глибоких ущелинах. А яке велике розмаїття рослин на луках, в степах і лісах! Їх можна знайти в теплу пору року навіть в крижаних пустелях Арктики і Антарктики.

  Питання 3. Як людина використовує рослини?

Люди вирощують на полях, в садах, городах, квітниках, оранжереях культурні рослини (пшениця, жито, яблуні, груші, буряк, петунія, фікус і багато інших).

  Питання 1. Що вивчає ботаніка?

Ботаніка (від грецького слова «ботане» - зелень, трава, рослина) - наука про рослини. Вона вивчає їх життя, внутрішнє і зовнішнє будова, поширення на поверхні земної кулі і в Світовому океані, взаємозв'язок з навколишньою природою і один з одним.

  Питання 2. Яке значення мають рослини в природі?

Рослини збагачують повітря киснем, необхідним для дихання майже всіх живих істот, і поглинають з повітря вуглекислий газ. Ліси, луки, болота і пустелі населяють різноманітні представники живого світу. Рослини служать їжею рослиноїдних тварин, якими, в свою чергу, харчуються хижаки.

  Питання 3. Яке значення мають рослини в житті людини?

Неможливо уявити собі наше життя без рослин. Люди харчуються рослинами і продуктами їх переробки, використовують як сировину для різних галузей промисловості і для приготування ліків, як будівельний матеріал і паливо. З деревини роблять папір, на якому друкують газети, журнали, книги, шкільні підручники. Важко перерахувати все, що отримує людина від рослин. Але рослини цінні не тільки тим, що дають їжу і сировину. Вони прикрашають наше життя, приносять радість.

  Питання 4. Чому потрібно охороняти рослини?

Ви знаєте, що без рослин життя на нашій планеті неможлива. Багато видів живих організмів вже зникли з лиця Землі, іншим загрожує вимирання. Зберегти, а в багатьох регіонах Землі відтворити сприятливі для життя рослин природні умови - одна з головних задач людства. Для раціональної господарської діяльності необхідні ботанічні знання.

  Питання 5. Яку участь учні вашої школи приймають в роботі з охорони природи?

Допомагають лісничим висаджувати молоді деревця, які не пошкоджують дерева, роблять до весни шпаківні і ін.

  Питання 6. У чому відмінність нижчих рослин від вищих?

Тіло найбільш примітивних нижчих рослин може складатися з однієї клітини. Тіло багатоклітинних нижчих рослин називають слоєвіщем або талломом (від грецького слова «таллос» - зелена гілка). У цих рослин немає ні коренів, ні стебел, ні листя. Нижчі рослини не мають складного тканинного будови.

У вищих рослин тіло розчленоване на органи - чи-стостебельние пагони і коріння (за винятком мохів), які побудовані з різних тканин.

подумайте

Чому без рослин життя на нашій планеті буде неможлива?

Життя взагалі не могла б бути, так як саме рослини виробляють так нам всім необхідний кисень і поглинають вуглекислий газ. Рослини також необхідна ланка в ланцюгах харчування. Також зелені рослини дають людям їжу, сировину для промисловості, а також корм для сільськогосподарських тварин.

завдання

1. Підготуйте розповідь про різноманіття і середовища проживання рослин вашого регіону.

Основним типом рослинності на території Пермського краю є ліси. Основні породи дерев - темнохвойні: ялина і ялиця. При цьому ялина явно переважає.

У міру просування з півночі на південь регіону поступово збільшується частка листяних порід, змінюються підлісок, чагарниковий ярус, трав'янистий і напочвенний покрив. У північних районах рівнинній частині краю ялицево-смерекові ліси поширені великими суцільними масивами. Під деревами мало рослин і трави майже немає, а в напочвенном покриві переважають зелені мохи, на підвищеннях рельєфу - заяча кислиця, в пониженнях - зозулин льон.

На південь від широти міста Березники до їли і ялиці на виходах вапняків домішується липа. Мох практично не зустрічається, а на його місці росте трава. Південніше міста Оса лісу знову змінюються. З широколистяних порід, крім липи, з'являються клен, ільм, в'яз, іноді дуб, а серед чагарників - бересклет бородавчастий і ліщина звичайна.

Соснові бори поширені на північному заході регіону. Серед хвойних лісів соснові займають в краї друге місце.

Чималу частку серед деревних насаджень складають дрібнолисті березово-осикові ліси. У лісах північно-східній і східній частині краю поряд з темнохвойними породами зустрічаються светлохвойние - кедр і модрина.

Лугова рослинність поширена як на межиріччях (суходільні луки), так і в річкових долинах (заливні луки з найбільш високою природною продуктивністю. На території регіону представлена \u200b\u200bболотна рослинність.

2. З'ясуйте, які рослини в вашому районі, області підлягають охороні. Що робиться для охорони цих рослин?

Перлівка трансільванський, осока лісова, цибуля круглий, верба отогнутопочечная, гвоздика рівнинна і піщана, латаття чотиригранна і мала, анемона вильчатая, горицвіт весняний, перстач пряма, остролодочник уральський, герань кровяно-червона, пролесник багаторічний, фіалка сумнівна, чебрець блошиний, чебрець Маршалла , лазурника трилопатевої, плавун заливається і інші. Ці рослини занесені до Червоної книги Пермського краю. Для їх охорони створюються заказники і заповідники.

3. Які рослини використовують в озелененні вашого мікрорайону, селища, села? Які з них в якийсь період найбільш декоративні?

В нашій школі для озеленення використовують як листопадні, так і вічнозелені породи (липа, клен, береза, тополя, сосна, дуб, ліщина, ялина, чагарники ялівцю і вересу).



 


Читайте:



Таро Дзеркало долі: значення карт і особливості розкладу

Таро Дзеркало долі: значення карт і особливості розкладу

Так вийшло, що це була перша моя колода таро, куплена в ларьку на кшталт «Союздрук» більше для розваги, ніж для ворожіння. Тоді я не ...

Любовний гороскоп для знака скорпіон на вересень

Любовний гороскоп для знака скорпіон на вересень

Сприятливі дні для Скорпіонів у вересні 2017 року: 5, 9, 14, 20, 25, 30 вересня. Складні дні для Скорпіонів у вересні 2017 року: 7, 22, 26 ...

Приснився батьківський колишній будинок уві сні

Приснився батьківський колишній будинок уві сні

Символ роду, захисту, турботи, укриття від життєвих проблем, несамостійності або життя в далекому і безтурботне дитинство. Дуже часто бачити уві сні ...

До чого сниться газована вода

До чого сниться газована вода

Гірке, неприємне питво, ліки - вас чекають неприємності. Мутний, погано пахне напій бачити - вас образять колеги, пити - неуважність ...

feed-image RSS